Школярі Боратинської громади змагалися за першість у настільному тенісі, шахах та шашках
В Лаврівському ліцеї відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед здобувачів освіти Боратинської громади, присвячених пам’яті Петра Сєкунова, вчителя предмету «Захист України» Лаврівського ліцею. Шістдесят школярів з ліцеїв та гімназій понад три години виборювали першість у своїх видах змагань.
Наші учні теж вибороли призові місця.
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🏓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1/16/1f3d3.png)
По завершенню поєдинку переможців та призерів нагородили грамотами та медалями від організаторів змагань.